| نام تجاری: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-550 |
| مقدار تولیدی: | 2 مجموعه |
| توانایی تامین: | 100 مجموعه در ماه |
| مدل | SF-550 |
| دمای قابل اعمال | 15 درجه سانتیگراد تا -25 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت خنک کننده (دمای محیط 35 درجه سانتیگراد) |
0 درجه سانتیگراد: 4900 کیلوکالری |
| -18 درجه سانتیگراد: 2800 کیلوکالری | |
| کمپرسور | مدل: QP16/QP21 |
| جابجایی: 163 سی سی/215 سی سی | |
| کندانسور | نوع: P.F. |
| نوع فن: فن محوری | |
| تعداد فن: 3 فن × 1000 متر مکعب در ساعت | |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| اواپراتور | نوع: لوله پیچ داخلی و فین آلومینیومی |
| نوع فن: فن محوری | |
| تعداد فن: 3 فن × 1000 متر مکعب در ساعت | |
| مصرف برق | ≤ 48.5 آمپر (DC12V) |
| ≤ 26.5 آمپر (DC24V) | |
| مبرد | R-134a / R-404a |
| نوع یخ زدایی | یخ زدایی خودکار هوای گرم |
| ساختار | واحد درایو مستقیم اسپلیت |
| ابعاد / وزن خالص | L1665 × W760 × H480 میلی متر / 106 کیلوگرم |
| سیستم آماده به کار الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V |