واحد خنک کننده حمل و نقل SF-T400 برای کاربردهای کامیون های سبک و متوسط طراحی شده است و عملکرد خنک کننده قابل اعتماد را برای حمل و نقل یخچال ارائه می دهد.این واحد می تواند توسط موتور خودرو رانده شود یا با یک سیستم خنک کننده الکتریکی آماده آماده (DC220V/DC380V) مجهز باشد..
ایده آل برای حمل و نقل غذاهای یخچال و منجمد، محصولات لبنی، سبزیجات، میوه ها، بستنی و محصولات الکترونیکی صنعتی حساس به درجه حرارت،این واحد عملکرد خنک کننده ای پایدار و قابل اطمینان را ارائه می دهد.SNOWFALL هر دو واحد موتورهای کلاسیک و واحدهای پشتیبان جدید را ارائه می دهد تا نیازهای مختلف حجم کانتینر را برآورده کند.
| مدل | SF-T400 |
| دمای قابل استفاده | +20°C تا -18°C |
| دمای محیط | ظرفیت خنک کننده |
|---|---|
| ۳۵ درجه سانتیگراد | |
| 0°C | 3900 |
| -18 درجه سانتیگراد | 2300 |
| مدل | QP16 |
| جابجایی | 163 سی سی |
| نوع | پ.ف |
| نوع فن | فن محوری |
| تعداد هواداران | 2 فن x 1000m3/h |
| ولتاژ | DC 12V/DC24V |
| نوع | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| نوع فن | فن محوری |
| تعداد هواداران | 2 فن x 800m3/h |
| ولتاژ | DC 12V/DC24V |
| مصرف برق | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| تبخیرگر T400 | 1270 × 580 × 170 میلی متر | 31.63 کيلوگرم |
| T400 تهویه کننده | 1280 × 640 × 1200 میلی متر | 31.91 کيلوگرم |