یونیت تبرید تمامکاره SF-550 با موتور محرک، برای خودروهای عایق حرارتی سبک کامیون با حجم 14-23 متر مکعب طراحی شده است. این یونیت عملکرد تبرید قابل توجهی را ارائه میدهد و انتخاب ارجح برای کاربردهای سوپرمارکت، توزیع مواد غذایی و نوشیدنی، و کامیونهای تبرید گوشت خوک است.
SF-550 که به دلیل عملکرد تبرید پایدار و قابل اعتماد خود شناخته شده است، کارایی را با دوام ترکیب میکند تا نیازهای سختگیرانه تبرید حمل و نقل را برآورده کند.
| مدل یونیت | SF-550 |
| دمای قابل اعمال | 25 درجه سانتیگراد ~ -20 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت خنککننده (دمای محیط 35 درجه سانتیگراد) |
0 درجه سانتیگراد: 5000 کیلوکالری/5815 وات/19841 BTU |
| -18 درجه سانتیگراد: 3100 کیلوکالری/3605 وات/12300 BTU | |
| مدل کمپرسور | UX200 |
| حجم کمپرسور | 200 سیسی بر دور |
| نوع کندانسور | P.F. |
| نوع فن کندانسور | فن محوری |
| تعداد فنهای کندانسور | 2 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| نوع اواپراتور | لوله پیچی داخلی و فین آلومینیومی |
| نوع فن اواپراتور | فن محوری |
| تعداد فنهای اواپراتور | 3 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت |
| ولتاژ اواپراتور | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| مبرد | R-134a / R-404a |
| نوع یخزدایی | یخزدایی خودکار با هوای گرم |
| ساختار | یونیت یکپارچه |
| سیستم آماده به کار الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V/415V |
| ابعاد | 1665 × 760 × 480 میلیمتر |
| وزن خالص | 106 کیلوگرم |