واحد های خنک کننده با کیفیت بالا که برای حفظ تازه بودن محصولات در طول حمل و نقل طراحی شده اند. در دسترس در انواع نصب جلو و نصب سقف با محدوده دمای خنک کننده از +15 °C تا -20 °C.
| مدل واحد | SF-328 |
|---|---|
| دمای قابل استفاده | 15°C ~ -20°C |
| ظرفیت خنک کننده | دمای محیط: 35 درجه سانتیگراد 0°C: 2800Kcal/3256W/11109BTU -18°C: 175Kcal/2035W/6943BTU |
| کمپرسور | مدل: SD5S14 نوع: نوع صفحه ی شاش سرعت: 138 سی سی/ری روغن: POE |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن * 1000m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن * 1000m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤33A (DC 12V) / ≤16.5A (DC 24V) |
| نوع گاز | دریچه انبساط برابر کننده خارجی |
| مواد خنک کننده | R-134a/R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| ابعاد و وزن خالص | بخارگر SF-328: 1270×580×170 میلی متر. 31.63 کیلوگرم. SF-328 تهویه کننده: 1080×430×350 میلی متر 30 کیلوگرم SF-T328 تهویه کننده: 1000×900×170 میلی متر SF-U328 تهویه کننده: 890×270×380 میلی متر |