| نام تجاری: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-700 |
| مقدار تولیدی: | 2 مجموعه |
| توانایی تامین: | 100 مجموعه/ماه |
واحد سردخانه حمل و نقل موتوری SF-700 برای کامیون های سبک و وسایل نقلیه یخچال دار بزرگتر طراحی شده است که عملکرد تبرید استثنایی را برای حجم های 14-23 مترمکعب ارائه می دهد. این واحد درایو مستقیم اسپلیت قابل اعتماد برای حمل و نقل غذاهای یخچالی و یخ زده، محصولات لبنی، میوه ها، بستنی، محصولات کشاورزی تازه، و قطعات الکترونیکی صنعتی ترجیح داده می شود.
| مدل | SF-700 |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | 15 تا 20- درجه سانتی گراد |
| ظرفیت خنک کننده (در دمای محیطی 35 درجه سانتیگراد) |
0 درجه سانتی گراد: 5800 کیلو کالری |
| -18 درجه سانتی گراد: 3250 کیلو کالری | |
| مدل کمپرسور | QP16/QP21 |
| جابجایی کمپرسور | 215 سی سی |
| نوع کندانسور | PF |
| نوع فن کندانسور | فن محوری |
| پیکربندی فن کندانسور | 3 فن × 1000 متر مکعب در ساعت |
| ولتاژ کندانسور | DC 12V / DC 24V |
| نوع اواپراتور | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| نوع فن اواپراتور | فن محوری |
| پیکربندی فن اواپراتور | 3 فن × 1000 متر مکعب در ساعت |
| ولتاژ اواپراتور | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 37.5A (DC12V) ≤ 22.5A (DC24V) |
| مبرد | R-134a / R-404a |
| نوع یخ زدایی | یخ زدایی خودکار با هوای گرم |
| ساختار | واحد درایو مستقیم تقسیم می شود |
| ابعاد و وزن | SF-700 اواپراتور: L570 × W1240 × H240 mm | 31.4 کیلوگرم |
| کندانسور SF-700: L570 × W1260 × H435 mm | 54.3 کیلوگرم | |
| سیستم آماده به کار الکتریکی (اختیاری) | AC 220 ولت / AC 380 ولت |