| نام تجاری: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-620 |
| مقدار تولیدی: | 2 مجموعه |
| قیمت: | USD 2000/set |
| توانایی تامین: | 100 مجموعه در ماه |
یونیت تبرید حمل و نقل با موتور SF-620 برای کاربردهای کامیون سبک و متوسط طراحی شده است. این یونیت می تواند با موتور کار کند یا به یک سیستم تبرید الکتریکی اختیاری (DC220V/DC380V) مجهز شود.
این یونیت انتخاب ایده آلی برای حمل و نقل مواد غذایی منجمد و سرد، محصولات لبنی، میوه ها، بستنی، محصولات کشاورزی تازه و محصولات الکترونیکی صنعتی است. عملکرد تبرید آن به طور استثنایی پایدار و قابل اعتماد است.
SNOWFALL با انتخاب بین واحدهای موتور درایو کلاسیک و واحدهای داخلی پشتیبان جدید، انعطاف پذیری را ارائه می دهد. این سری با پوشش دادن تمام حجم های کانتینر، راه حل های جامعی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع حمل و نقل ارائه می دهد.
SF-620 یک یونیت تبرید قابل اعتماد است که برای وسایل نقلیه حفظ تازگی سردخانه دار با اندازه های محفظه از 14 تا 50 متر مکعب، با کندانسور آویز داخلی زیرین اختیاری طراحی شده است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | SF-620 |
| دمای قابل اعمال | 15 درجه سانتیگراد تا -25 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت خنک کننده (در دمای محیط 35 درجه سانتیگراد) |
0 درجه سانتیگراد:4900 کیلوکالری |
| -18 درجه سانتیگراد:2800 کیلوکالری | |
| مدل کمپرسور | QP16/QP21 |
| حجم جابجایی کمپرسور | 163 سی سی / 215 سی سی |
| نوع کندانسور | P.F. |
| نوع فن کندانسور | فن محوری |
| تعداد و ظرفیت فن کندانسور | 3 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت |
| ولتاژ کندانسور | DC 12V/DC 24V |
| نوع اواپراتور | لوله مارپیچ داخلی و فین آلومینیومی |
| نوع فن اواپراتور | فن محوری |
| تعداد و ظرفیت فن اواپراتور | 2 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت |
| ولتاژ اواپراتور | DC 12V/DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 37.5 آمپر (DC12V) ≤ 22.5 آمپر (DC24V) |
| مبرد | R-134a/R-404a |
| نوع یخ زدایی | یخ زدایی خودکار با هوای گرم |
| ساختار | یونیت اسپلیت با درایو مستقیم |
| ابعاد/وزن اواپراتور SF-620 | 640 میلی متر طول × 1290 میلی متر عرض × 180 میلی متر ارتفاع / 18.5 کیلوگرم |
| ابعاد/وزن کندانسور SF-620 | 570 میلی متر طول × 1260 میلی متر عرض × 435 میلی متر ارتفاع / 27.1 کیلوگرم |
| سیستم استندبای الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V |