| نام تجاری: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-328 |
| مقدار تولیدی: | 2 مجموعه |
واحد یخچال حمل و نقل سری SF-310 برای کامیون های سبک تا متوسط طراحی شده است و کنترل درجه حرارت قابل اعتماد را برای انواع مختلف محموله فراهم می کند.این سیستم که توسط موتور رانده می شود، برای حمل مواد غذایی یخچال و منجمد مناسب است، محصولات لبنی، سبزیجات، میوه ها، شیر، گیاهان میگو، واکسن ها و وسایل الکترونیکی صنعتی.
| مدل | SF-328 |
| دمای قابل استفاده | 15°C تا -25°C |
| ظرفیت خنک کننده (در 35°C محیط) |
0°C:۳۲۰۰ کیلوری -18 درجه سانتیگراد:1960 کی کالری |
| کمپرسور |
مدل:QP16 جابجایی:168 سی سی/ریال |
| تهویه کننده |
نوع:پ.ف نوع فن:فن محوری تعداد هواداران:2 فن × 1000m3/h ولتاژ:DC 12V/DC 24V |
| تبخیرگر |
نوع:لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن:فن محوری تعداد هواداران:2 فن × 1000m3/h ولتاژ:DC 12V/DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 30A (DC12V) ≤ 18A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a/R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| ابعاد و وزن |
بخارگر SF-328:L640×W1290×H180 30.2 کیلوگرم SF-328 کندنسر:L520×W1080×H370 28.3 کیلوگرم SF-U328:L640×W1290×H180 30.2 کیلوگرم SF-U328:L310×W885×H375 15.6 کیلوگرم |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V |