| نام تجاری: | SNWOFALL |
| Model Number: | SF-300 |
| مقدار تولیدی: | 2 مجموعه |
| توانایی تامین: | 100 مجموعه در ماه |
SF-300 یک واحد خنک کننده قابل اعتماد حمل و نقل با موتور است که برای وسایل نقلیه خنک کننده کامیون های سبک با حجم کانتینری بین 7m3 تا 23m3 طراحی شده است.ایده آل برای حمل مواد غذایی منجمد یخچال، محصولات لبنی، سبزیجات، میوه ها و بستنی، این واحد عملکرد یخچال پایدار و قابل اعتماد را ارائه می دهد.
| مدل | SF-300 |
| دمای قابل استفاده | 15°C تا -25°C |
| ظرفیت خنک کننده (در دمای محیط 35 درجه سانتیگراد) |
0°C:2۹۰۰ کیل کالری |
| -18 درجه سانتیگراد:1800 کالری | |
| مدل کمپرسور | SD5S14 |
| جابجایی کمپرسور | 138 سی سی / ساعت |
| نوع خازن | پ.ف |
| نوع فن کنسرتور | فن محوری |
| تعداد فن های تهویه کننده | 2 فن x 1000 متر3/ساعت |
| ولتاژ کنسنتور | DC 12V / DC 24V |
| نوع تبخیرگر | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| نوع فن تبخیر کننده | فن محوری |
| تعداد فن های تبخیر کننده | 2 فن x 1000 متر3/ساعت |
| ولتاژ تبخیرگر | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 30A (DC12V) ≤ 18A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| اجزا | ابعاد (ملی متر) | وزن خالص (کیلوگرم) |
|---|---|---|
| بخارگر SF-300 | L610 × W1010 × H180 | 18.5 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-300 | L520 × W1080 × H370 | 27.1 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-300E | L610 × W1010 × H180 | 18.5 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-300E | L560 × W1130 × H375 | 27.1 کیلوگرم |
سیستم آمادگی الکتریکی:AC 220V / AC 380V
SNOWFALL انتخاب بین واحدهای محرک کلاسیک و واحدهای پشتیبان جدید را برای پاسخگویی به نیازهای خاص حمل و نقل شما ارائه می دهد.