| نام تجاری: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-200 |
| مقدار تولیدی: | 2 مجموعه |
| توانایی تامین: | 150Set/ ماه |
SF-200 یک واحد خنک کننده حمل و نقل موتور محور است که برای وسایل نقلیه نوع مایکرو و کامیون سبک طراحی شده است.این سیستم خنک کننده قابل اعتماد برای وسایل نقلیه نگهداری یخچال از ۷ تا ۱۴ متر مناسب است، که باعث می شود آن را انتخاب مورد نظر برای حمل مواد غذایی یخچال، محصولات لبنی، سبزیجات و میوه ها.
SNOWFALL انعطاف پذیری را با گزینه های بین واحدهای محرک کلاسیک و واحدهای پشتیبان جدید داخلی ارائه می دهد. این سری به طور جامع تمام حجم های ظروف را پوشش می دهد،اطمینان از اینکه یک یا چند واحد نیازهای خاص یخچال شما را برآورده می کنند.
| مدل | SF-200 |
| دمای قابل استفاده | 15°C تا -18°C |
| ظرفیت خنک کننده (درجه حرارت محیط: 35°C) |
0°C:۲۱۰۰ کیلوری |
| -18 درجه سانتیگراد:1210 کیلوری | |
| مدل کمپرسور | SD5H11/5H14 |
| جابجایی کمپرسور | 110cc/138cc |
| نوع تبخیرگر | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| نوع فن تبخیر کننده | فن محوری |
| تعداد فن ها / جریان هوا | 1 فن × 1000m3/h |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 33A (DC12V) / ≤ 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| اجزا | ابعاد (ملی متر) | وزن خالص (کیلوگرم) |
|---|---|---|
| بخارگر SF-200 | L610 × W790 × H180 | 16.5 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-200 | L520 × W840 × H315 | 18.2 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-T200 | L610 × W790 × H180 | 21.33 کيلوگرم |
| کاندنسر SF-T200 | L920 × W660 × H200 | 23.33 کيلوگرم |
سیستم آمادگی الکتریکی (بخش اختیاری)
R134a خنک کننده محیط زیست برای عملکرد بهینه و انطباق با محیط زیست توصیه می شود.