| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| محدوده دمای قابل استفاده | 15°C تا -20°C |
| ظرفیت خنک کننده (در 0°C) | 2800 کیل کالری / 3256 وات / 11109 BTU |
| ظرفیت خنک کننده (در -18°C) | 1750 کیل کالری / 2035 وات / 6943 BTU |
| مدل کمپرسور | SD5H14 (تولید شده در سنگاپور) |
| نوع کمپرسور | نوع صفحه ی سواب |
| جابجایی | 138 سی سی / ساعت |
| روغن | POE |
| نوع خازن | P.F |
| فنر تهویه کننده | فن محوری (2 فن × 1000 m3/H) |
| ولتاژ کنسنتور | DC12V/DC24V |
| نوع تبخیرگر | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| فن بخار دهنده | فن محوری (2 فن × 1000 m3/H) |
| ولتاژ تبخیرگر | DC12V/DC24V |
| مصرف برق | 33A (DC12V) تا 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a یا R404a |
| نوع گاز | دریچه انبساط برابر کننده خارجی |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| اجزا | ابعاد | وزن |
|---|---|---|
| تبخیرگر | 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") | 31.63 کيلوگرم |
| تهویه کننده | 1000 × 900 × 170 میلی متر (39 " × 35" × 7 ") | 33.87 کيلوگرم |