| مدل | SF-T328 |
| دمای قابل استفاده | 15°C تا -20°C |
| ظرفیت خنک کننده (در 0°C) | 2800 کیل کالری / 3256 وات / 11109 BTU |
| ظرفیت خنک کننده (در -18°C) | 1750 کیل کالری / 2035 وات / 6943 BTU |
| کمپرسور | مدل: SD5H14 (تولید شده در سنگاپور) نوع: نوع صفحه ی شاش سرعت: 138 سی سی/ری روغن: POE |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری (2 فن × 1000 m3/H) ولتاژ: DC12V/DC24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC12V/DC24V |
| مصرف برق | بین 33A (DC12V) و 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a یا R404a |
| نوع گاز | دریچه انبساط برابر کننده خارجی |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| ابعاد و وزن | تبخیر کننده: 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") - 31.63 kg خازن: 1000 × 900 × 170 میلی متر (39 " × 35 " × 7 ") - 33.87 کیلوگرم |
محصولات ما با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید می شوند، بهترین نسبت قیمت به عملکرد و عملکرد قابل اعتماد را ارائه می دهند. با سالها تجربه صادرات،محصولات ما شهرت بسیار خوبی در بازارهای بین المللی از جمله: