SF-533 یک واحد خنک کننده کامپیوتری با کارایی بالا است که برای کنترل قابل اعتماد دمای حمل و نقل در برنامه های حمل و نقل طراحی شده است.
| مدل واحد | SF-533 |
| دمای قابل استفاده | 15°C ~ -20°C |
| ظرفیت خنک کننده | دمای محیط: 35 درجه سانتیگراد 0°C: 3300Kcal/3838W/13095BTU -18°C: 2050Kcal/2384W/8134BTU |
| کمپرسور | مدل: SD7L15 حجم: 151 سی سی / ساعت |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن * 1000m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن * 1000m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد یکپارچه |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| ابعاد (ملی متر) | 1665 × 760 × 490 |
| وزن خالص (کیلوگرم) | ۱۰۴ کیلوگرم |