واحد تبرید حمل و نقل SF-400 برای کاربردهای کامیون سبک و متوسط طراحی شده است و عملکرد خنک کننده قابل اعتماد را برای حمل و نقل یخچال دار ارائه می دهد. این سیستم می تواند توسط موتور خودرو رانده شود یا مجهز به سیستم تبرید الکتریکی اختیاری (DC220V/DC380V) باشد.
این واحد برای حمل و نقل مواد غذایی یخچال دار و منجمد، محصولات لبنی، سبزیجات، میوه ها، بستنی و محصولات الکترونیکی صنعتی حساس به دما ایده آل است. SF-400 دارای عملکرد تبرید پایدار و قابل اعتماد است، با گزینه هایی برای واحدهای درایو موتور کلاسیک یا واحدهای داخلی پشتیبان جدید برای تناسب با حجم های مختلف کانتینر.
| مدل | SF-T400 |
|---|---|
| دمای قابل اعمال | +20 درجه سانتیگراد تا -18 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت خنک کننده (دمای محیط 35 درجه سانتیگراد) | 0 درجه سانتیگراد: 3900 وات |
| -18 درجه سانتیگراد: 2300 وات | |
| مدل کمپرسور | QP16 |
| حجم کمپرسور | 163 سی سی |
| نوع کندانسور | P.F. |
| نوع فن کندانسور | فن محوری |
| ظرفیت فن کندانسور | 2 فن × 1000 متر مکعب در ساعت |
| ولتاژ کندانسور | DC 12V/DC24V |
| نوع اواپراتور | لوله پیچ داخلی و فین آلومینیومی |
| نوع فن اواپراتور | فن محوری |
| ظرفیت فن اواپراتور | 2 فن × 800 متر مکعب در ساعت |
| ولتاژ اواپراتور | DC 12V/DC24V |
| مصرف برق | ≤ 33 آمپر (DC12V) ≤ 16.5 آمپر (DC24V) |
| مبرد | R-134a / R-404a |
| نوع یخ زدایی | یخ زدایی خودکار هوای گرم |
| ساختار | واحد درایو مستقیم اسپلیت |
| ابعاد و وزن - اواپراتور | 1270 × 580 × 170 میلی متر / 31.63 کیلوگرم |
| ابعاد و وزن - کندانسور | 1280 × 640 × 1200 میلی متر / 31.91 کیلوگرم |