| مدل | SF-T400 |
| دمای قابل استفاده | +20°C تا -18°C |
| ظرفیت خنک کننده در دمای محیط 35°C | 0°C: 3900 W -18°C: 2300 وات |
| کمپرسور | مدل: QP16 ظرفیتی: 163 سی سی |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن × 1000m3/h ولتاژ: DC 12V/DC24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن × 800m3/h ولتاژ: DC 12V/DC24V |
| مصرف برق | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |