دمای قابل استفاده: 15°C تا -20°C
| مدل | SF-328 |
|---|---|
| دمای قابل استفاده (°C) | 15 تا -25 |
| ظرفیت خنک کننده (در محیط 35 درجه سانتیگراد) | 0°C: 3200 کیلوری -18°C: 1960 کیل کالری |
| کمپرسور | مدل: QP16 ظرفيت: 168 سي سي |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 30A (DC12V) ≤ 18A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| ابعاد (ملی متر) / وزن خالص (کیلوگرم) | بخارگر SF-328: L640 × W1290 × H180 30.2 کیلوگرم SF-328 تهویه دهنده: L520 × W1080 × H370 28.3 کیلوگرم بخارگر SF-U328: L640 × W1290 × H180 SF-U328 تهویه کننده: L310 × W885 × H375 15.6 کیلوگرم |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V |
مطمئن باشید که محصولات ما با کیفیت بالا، قیمت رقابتی و قابل اعتماد هستند. محصولات ما سالهاست که به بسیاری از کشورها صادر می شوند و شهرت خوبی دارند.بازارهای خارج از کشور ما شامل: آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، جنوب شرقی آسیا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه، شرق آسیا و اروپای غربی.