| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| دمای قابل اعمال | 15 درجه سانتیگراد تا -20 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت خنک کننده (در 0 درجه سانتیگراد) | 2800 کیلوکالری / 3256 وات / 11109 BTU |
| ظرفیت خنک کننده (در -18 درجه سانتیگراد) | 1750 کیلوکالری / 2035 وات / 6943 BTU |
| مدل کمپرسور | SD5H14 (ساخت سنگاپور) |
| نوع کمپرسور | نوع صفحه تاب |
| جابجایی | 138 سی سی بر دور |
| روانکاری | POE |
| نوع کندانسور | P.F. |
| فن کندانسور | فن محوری (2 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت) |
| ولتاژ کندانسور | DC12V / DC24V |
| نوع اواپراتور | لوله پیچ داخلی و فین آلومینیومی |
| فن اواپراتور | فن محوری (2 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت) |
| ولتاژ اواپراتور | DC12V / DC24V |
| مصرف برق | بین 33 آمپر (DC12V) و 16.5 آمپر (DC24V) |
| مبرد | R-134a یا R404a |
| نوع دریچه | شیر انبساط خارجی متعادل کننده |
| نوع یخ زدایی | یخ زدایی خودکار با هوای گرم |
| ساختار | واحد درایو مستقیم اسپلیت |
| قطعه | ابعاد (میلی متر) | وزن (کیلوگرم) |
|---|---|---|
| اواپراتور | 1270 × 580 × 170 میلی متر (50 اینچ × 23 اینچ × 7 اینچ) | 31.63 کیلوگرم |
| کندانسور | 1000 × 900 × 170 میلی متر (39 اینچ × 35 اینچ × 7 اینچ) | 33.87 کیلوگرم |