| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل واحد | SF-318 |
| دمای قابل استفاده | 20°C ~ -5°C |
| ظرفیت خنک کننده (در 35 درجه سانتیگراد) | 1800 کیل کالری / 2093 وات / 7142 BTU |
| مدل کمپرسور | SD5S14 |
| جابجایی کمپرسور | 138 سی سی / ساعت |
| نوع خازن | پ.ف |
| فنر تهویه کننده | فن محوری (1 فن × 800 m3/h) |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| نوع تبخیرگر | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| فن بخار دهنده | فن محوری (1 فن × 1000 m3/h) |
| مصرف برق | ≤22A (DC 12V) / ≤11A (DC 24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| ابعاد و وزن بخارگر SF-318 | 790×590×170 میلی متر / 18.34 کیلوگرم |
| SF-318 ابعاد و وزن کاندنسر | 800×480×180 میلی متر / 17.88 کیلوگرم |
| SF-T318 ابعاد و وزن کاندنسر | 870×700×150 میلی متر / 21.33 کیلوگرم |