| مدل | SF-T328 / SF-328 |
|---|---|
| دمای قابل استفاده | 15°C تا -25°C |
| ظرفیت خنک کننده |
در درجه 0 درجه سانتیگراد:۳۲۰۰ کیل کالری / ۳۷۲۲ وات / ۱۲۶۹۸ BTU در -18 درجه سانتیگراد:1960 Kcal / 2279W / 7777 BTU |
| کمپرسور | مدل: QP16 نوع: نوع صفحه ی شاش حجم: 168 سی سی/ری روغن: POE |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری (2 فن × 1000m3/h) ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری (2 فن × 1000m3/h) ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤ 30A (DC12V) / ≤ 18A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a یا R-404a |
| نوع گاز | دریچه انبساط برابر کننده خارجی |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| ابعاد و وزن |
بخارگر SF-328:۶۴۰×۱۲۹۰×۱۸۰ میلی متر، ۳۰٫۲ کیلوگرم SF-328 کندنسر:520×1080×370 میلی متر، 28.3 کیلوگرم بخارگر SF-U328:۶۴۰×۱۲۹۰×۱۸۰ میلی متر، ۳۰٫۲ کیلوگرم SF-U328:310×885×375 میلی متر، 15.6 کیلوگرم |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V |