| محدوده دمای قابل استفاده | 15°C تا -20°C |
| ظرفیت خنک کننده (در 0°C) | 2800 کیل کالری / 3256 وات / 11109 BTU |
| ظرفیت خنک کننده (در -18°C) | 1750 کیل کالری / 2035 وات / 6943 BTU |
| کمپرسور | مدل: SD5H14 (تولید شده در سنگاپور) نوع: صفحه ی شاش سرعت: 138 سی سی/ری روغن: POE |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری (2 فن × 1000 m3/H) ولتاژ: DC12V/DC24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری جریان هوا: 2 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC12V/DC24V |
| مصرف برق | 33A (DC12V) تا 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a یا R404a |
| نوع گاز | دریچه انبساط برابر کننده خارجی |
| نوع یخبنی | آوتوماتیک گرم کردن هوا |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| ابعاد و وزن | تبخیر کننده: 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") - 31.63 kg خازن: 1000 × 900 × 170 میلی متر (39 " × 35 " × 7 ") - 33.87 کیلوگرم |
واحد های خنک کننده ما با بالاترین استانداردهای کیفیت ساخته شده اند، با ارائه قابلیت اطمینان استثنایی و قیمت رقابتی. با سالها تجربه صادرات موفق،محصولات ما شهرت بسیار خوبی در بازارهای جهانی از جمله آمریکای شمالی به دست آورده اند، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، جنوب شرقی آسیا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه، شرق آسیا و اروپای غربی.