واحد یخچال کامیون SF-T318 برای حفظ شرایط دمایی مطلوب برای کالاهای فاسد در طول حمل و نقل طراحی شده است، اطمینان از تازه بودن و حفظ کیفیت.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل واحد | SF-318 |
| دمای قابل استفاده | 20°C ~ -5°C |
| ظرفیت خنک کننده | دمای محیط: 35 درجه سانتیگراد 0°C: 1800Kcal/2093W/7142BTU |
| کمپرسور | مدل: SD5S14 سرعت: 138 سی سی/ری |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 1 × 800m3/h |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 1 × 1000m3/h |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤22A (DC 12V) / ≤11A (DC 24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V/415V |
| ابعاد و وزن خالص | بخارگر SF-318: 790×590×170 میلیمتر SF-318 تهویه دهنده: 800×480×180 میلی متر SF-T318 تهویه کننده: 870×700×150 میلی متر. 21.33 کیلوگرم. |