SF-550 یک یونیت تبرید کامیون با کارایی بالا است که برای کنترل قابل اعتماد دما در کاربردهای حمل و نقل طراحی شده است.
| مدل یونیت | SF-550 |
| دمای قابل اعمال | 25 درجه سانتیگراد ~ -20 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت خنک کننده (دمای محیط 35 درجه سانتیگراد) |
0 درجه سانتیگراد: 5000 کیلوکالری / 5815 وات / 19841 BTU |
| -18 درجه سانتیگراد: 3100 کیلوکالری / 3605 وات / 12300 BTU | |
| مدل کمپرسور | UX200 |
| حجم جابجایی کمپرسور | 200 سی سی بر دور |
| نوع کندانسور | P.F. |
| نوع فن کندانسور | فن محوری |
| تعداد فن های کندانسور | 2 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت |
| ولتاژ کندانسور | DC 12V / DC 24V |
| نوع اواپراتور | لوله پیچ داخلی و فین آلومینیومی |
| نوع فن اواپراتور | فن محوری |
| تعداد فن های اواپراتور | 3 فن × 1000 متر مکعب بر ساعت |
| ولتاژ اواپراتور | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| مبرد | R-134a / R-404a |
| نوع یخ زدایی | یخ زدایی خودکار با هوای گرم |
| ساختار | یونیت یکپارچه |
| سیستم برق اضطراری (اختیاری) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| ابعاد | 1665 × 760 × 480 میلی متر |
| وزن خالص | 106 کیلوگرم |