واحد یخچال کامیون SF-320 کنترل درجه حرارت قابل اعتماد را برای کاربردهای حمل و نقل ارائه می دهد، با عملکرد کارآمد و سطوح کم سر و صدا.طراحی شده تا کالاهای شما را در طول حمل و نقل با تکنولوژی کمپرسور پیشرفته تازه نگه دارد.
| مدل واحد | SF-320 |
| دمای قابل استفاده | 15°C ~ -20°C |
| ظرفیت خنک کننده (در دمای محیط 35°C) | |
| 0°C | 2000Kcal/2326W/7936BTU |
| -18 درجه سانتیگراد | 1280Kcal/1489W/5080BTU |
| کمپرسور | |
| مدل | SD5S14 |
| جابجایی | 138 سی سی / ساعت |
| تهویه کننده | |
| نوع | پ.ف |
| نوع فن | فن محوری |
| تعداد هواداران | 2 فن * 1000m3/h |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | |
| نوع | لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی |
| نوع فن | فن محوری |
| تعداد هواداران | 2 فن * 1000m3/h |
| ولتاژ | DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤33A (DC 12V) / ≤16.5A (DC 24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| سیستم آمادگی الکتریکی (اختیاری) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| ابعاد و وزن خالص | |
| بخارگر SF-320 | 1000×580×170 میلی متر. 24.55 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-320 | 1080×430×350 میلیمتر 30 کیلوگرم |
| کاندنسر SF-T320 | ۸۷۰×۷۰۰×۱۵۰ میلی متر. ۲۱٫۳۳ کیلوگرم. |
| کاندنسر SF-U320 | 890×270×380 میلی متر. 25.03 کیلوگرم. |