واحد یخچال کامیون SF-U320 کنترل درجه حرارت قابل اعتماد را برای نیازهای یخچال حمل و نقل با بهره وری بالا و عملکرد کم سر و صدا فراهم می کند.
| دمای قابل استفاده | 15°C تا -20°C |
| ظرفیت خنک کننده (0°C) | 2000 کیل کالری / 2326 وات / 7936 BTU |
| ظرفیت خنک کننده (-18°C) | ۱۲۸۰ کیل کالری / ۱۴۸۹ وات / ۵۸۰۸ BTU |
| کمپرسور | مدل SD5H14 (تولید شده در سنگاپور) جابجایی: 138 |
| تهویه کننده | نوع: پی. ای. نوع فن: فن محوری (2 فن × 1000 m3/h) ولتاژ: DC12V/DC24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن ها: 2 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC12V/DC24V |
| مصرف برق | بین 33A (DC12V) و 16.5A (DC24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a یا R404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد محرک مستقیم تقسیم شده |
| ابعاد و وزن بخارگر | 1000 × 580 × 170 mm (39 " × 23 " × 6.7 ") / 25.44 kg |
| ابعاد و وزن کنسرتور | 1080 × 430 × 350 میلی متر (43" × 17" × 15") / 30 کیلوگرم |
محصولات ما برای سال ها به بسیاری از کشورها صادر شده و از شهرت عالی در بازارهای بین المللی برخوردار هستند از جمله:
آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، آسیای جنوب شرقی، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه، آسیای شرقی، اروپای غربی و بیشتر.