SF-550 یک واحد خنک کننده کامپیوتری با کارایی بالا است که برای کنترل قابل اعتماد دمای حمل و نقل در برنامه های حمل و نقل طراحی شده است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل واحد | SF-550 |
| دمای قابل استفاده | 25°C ~ -20°C |
| ظرفیت خنک کننده | دمای محیط: 35 درجه سانتیگراد 0°C: 5000 Kcal / 5815 W / 19841 BTU -18°C: 3100 کیل کالری / 3605 وات / 12300 BTU |
| کمپرسور | مدل: UX200 محرک: 200 سی سی در ساعت |
| تهویه کننده | نوع: P.F. نوع فن: فن محوری تعداد فن: 2 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| تبخیرگر | نوع: لوله پیچ داخلی و باله آلومینیومی نوع فن: فن محوری تعداد فن: 3 فن × 1000 m3/h ولتاژ: DC 12V / DC 24V |
| مصرف برق | ≤36A (DC 12V) ≤20A (DC 24V) |
| مواد خنک کننده | R-134a / R-404a |
| نوع یخبنی | از آب گرم به طور خودکار پاک می شود. |
| ساختار | واحد یکپارچه |
| سیستم آمادگی الکتریکی | AC 220V / AC 380V / 415V (اختیاری) |
| ابعاد (ملی متر) | 1665 × 760 × 480 |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 106 کیلوگرم |
محصولات ما برای سال ها به بسیاری از کشورها صادر شده و از شهرت عالی در بازارهای بین المللی برخوردار هستند از جمله:
آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، جنوب شرقی آسیا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه، شرق آسیا و اروپای غربی.