| نام تجاری: | SNOWFALL |
| مقدار تولیدی: | 1SET |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| توانایی تامین: | 200 ست در ماه |
جعبه های بار خشک ما از تکنیک های تولید پیشرفته و مواد با کیفیت بالا برای عملکرد و دوام برتر برخوردار هستند.
با مواد برتر برای عملکرد بهینه ساخته شده:
پانل ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خلاء آلمان برای کیفیت و ثبات برتر در فشار بالا شکل می گیرند.
مونتاژ دارای تکنولوژی ثبت شده بین المللی برای ثبات و ثبات است. هر موقعیت شامل قطعات کامل پنل است که با اکستروژن های آلومینیوم با قدرت بالا جمع شده است.
پانل ها به کیت هایی از جمله پانل جلویی، پانل سقف، کف، پانل های جانبی و درب ها از پیش ساخته شده اند و سپس به یک واحد کامل جمع آوری می شوند.
| ابعاد | ۳۱۶۰ میلی متر | 4380 میلی متر | ۶۲۵۰ میلی متر |
|---|---|---|---|
| طول (ملی متر) | 3160 | 4380 | 6250 |
| عرض (ملی متر) | 1740 | 2000 | 2450 |
| ارتفاع (ملی متر) | 1650 | 1920 | 2300 |
| اجزا | ساخت و ساز |
|---|---|
| نوع پنل | FRP + Honeycomb + FRP |
| پانل سقف | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پنل جلویی | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پانل دیواری | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پانل کف | صفحه چک شده فولادی 3 میلی متری |
| در پشت | یک جفت درب های دو طرفه از فلج FRP با ضخامت ۲۰ میلی متری |
محصولات ما برای سال ها در سراسر جهان صادر شده و از شهرت عالی در بازارهای از جمله آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، جنوب شرقی آسیا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه،آسیا شرقیو اروپای غربی.