| نام تجاری: | SNOWFALL |
| مقدار تولیدی: | 1SET |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| توانایی تامین: | 200 ست در ماه |
سقف، ديوار جانبي، درب جلوي و پشتي:FRP با پانل PP Honeycomb
طبقه:صفحه چوبی فولادی
در:درب عقب دوگانه با قاب درب فولاد ضد زنگ و قفل
گزینه های بارگیری:در دسترس در CKD یا نوع مونتاژ شده
ساخت پنل:پلاستیک با فیبر شیشه ای تقویت شده + هسته سلول زنبور عسل PP + پلاستیک با فیبر شیشه ای تقویت شده
ضخامت GFRP:از 1mm تا 2.5mm
سطح:الگوی ضد لغز و الگوی الماس
| ابعاد | جعبه بار خشک برف بار |
|---|---|
| طول (ملی متر) | ۳۱۶۰٬ ۴۳۸۰٬ ۶۲۵۰ |
| عرض (ملی متر) | 1740 2000 2450 |
| ارتفاع (ملی متر) | 1650 1920 2300 |
| اجزا | مشخصات |
|---|---|
| نوع پنل | FRP + Honeycomb + FRP |
| پانل سقف | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پنل جلویی | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پانل دیواری | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پانل کف | صفحه چک شده فولادی 3 میلی متری |
| در پشت | یک جفت درب های دو طرفه از فلج FRP با ضخامت ۲۰ میلی متری |