| نام تجاری: | SNOWFALL |
| مقدار تولیدی: | 1SET |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| توانایی تامین: | 200 ست در ماه |
جعبه بار خشک با کیفیت بالا با تکنیک های پیشرفته تولید و مواد برتر برای عملکرد برتر و دوام.
ویژگی های کلیدی:
مواد اولیه استفاده شده:
پانل ها با استفاده از تکنیک پیشرفته خلاء آلمان در فشار بالا شکل می گیرند و کیفیت و سازگاری برتر را تضمین می کنند.
محصولات ما سالهاست که در سراسر جهان صادر می شوند و از شهرت عالی در بازارهای بین المللی برخوردار هستند از جمله:
آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، جنوب شرقی آسیا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه، شرق آسیا و اروپای غربی.
| ابعاد | ۳۱۶۰ میلی متر | 4380 میلی متر | ۶۲۵۰ میلی متر |
|---|---|---|---|
| طول (L) | ۳۱۶۰ میلی متر | 4380 میلی متر | ۶۲۵۰ میلی متر |
| عرض (W) | 1740 میلی متر | 2000 میلی متر | ۲۴۵۰ میلی متر |
| ارتفاع (H) | 1650 میلی متر | 1920 میلی متر | ۲۳۰۰ میلی متر |
| اجزا | ترکیب مواد |
|---|---|
| نوع پنل | FRP + Honeycomb + FRP |
| پانل سقف | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پنل جلویی | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پانل دیواری | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| پانل کف | صفحه چک شده فولادی 3 میلی متری |
| در پشت | یک جفت درب های دو طرفه از فلج FRP با ضخامت ۲۰ میلی متری |
* اندازه های سفارشی از 2m تا 9m در دسترس است (لطفاً نیازهای دقیق را مشخص کنید)